Szkolenie

W Bydgoszczy byłam w październiku w 2012r.na szkoleniu dla niepełnosprawnych.Miałam tam zajęcia z psychologiem oraz radcą pracy i prawnikiem.Najbardziej jestem zadowolonona z tych spotkań z prawnikiem.Bo od niego uzyskałam pomoc w tym czego potrzebowałam.

Spotkanie z podróżnikiem

Spotkanie z podróżnikiem było bardzo ciekawe.Bo opowiadał on o tym co zwiedził w Swoim życiu.Pokazywał też zdjęcia ze Swoich wypraw.I wspominał różne przygody jakie podczas nich przeżył.

Spotkanie z Paraolmipijczykami

Spotkanie z paraolimpijczykami było bardzo interesujące.Bo ci ludzie opowiedzieli Nam ile pracy trzeba włożyć w każdy Swój występ.Aby móc się później cieszyć zdobytymi medalami.Pokazywali nam również Swoje medale.I udzielili nam kilka rad jak sobie radzić ze stresem.Ja jestem pełna podziwu dla tych osób.

Spotkanir z Iluzjonistą

Spotkanie z iluzjonistą pobudziło Moją wyobraźnie.I pozwoliło Mi chociaż na chwilę zapomnieć o troskach dnia codziennego.Bo przecież człowiek nie zawsze ma okazje do tego,aby tak beztrosko się z czegoś pośmiać.🙂

Ze Szkolenia

Ze szkolenia w Bydgoszczy nie jestem za bardzo zadowolona.Bo te zajęcia z radcą pracy i psychologiem w zasadzie nic mi nie dały.Ale może inni niepełnosprawni będą bardzie zadowoleni.Więc nikogo nie będę do niczego z niechęcać.

Ja z mężem

Na stołówce

Jak odpoczywam

Na wieczoru literackim

Ludzie zasłuchani na Moim wieczorku literackim

Pobyt w Buyydgoszczy

Mój pobyt w Bydgoszczy był takim pierwszym poważnym wyjazdem od bardzo dawna.🙂Ale dałam sobie radę ze stresem.Dlatego,że Rysiu był wtedy ze Mną.Jesteśmy dla Siebie oparciem zawsze i wszędzie.I tak według  Mnie powinno być w kazdym związku.