Astronomia

Astronomia to dziedzina nauki,która Mnie bardzo fascynuje.Bo obserwując niebo można zobaczyć dużo ciekawych rzeczy.I poznać nutkę tajemniczości.Mnie obserwacja nieba wycisza.I daje mi dużo pozytywnej energii.A wy lubicie patrzeć na niebo?

Przyroda

Przyroda sprawia,że człowiek chce żyć i poznawać jej tajemnice.Ja chociaż jestem na wózku nie jestem typem domatora.🙂Mogła bym nawet spać na dworzu.Tak lubię obserwować świat i otaczający Mnie świat.Interesuje Mnie to co się wokół Mnie dzieje.Nie umiem myśleć tylko o Sobie.Tak robią tylko egoiści.A nie mam zamiaru być taka jak oni.🙂

Zoologia

Zoologia to kolejna dziedzina nauki,która Mnie interesuje.Bo zwierzęta zaskakują Mnie Swoją inteligencją i mądrością.Wielu przypadkach przewyższają one człowieka.Zaraz pewnie ktoś z Was Mnie za to potępi,że tak mówię.Ale to są tylko Mojej obserwacji i rozmów z ludźmi doświadczonymi w tej dziedzinie.

Botanika

Botanika to kolejna dziedzina nauki,do której mam słabość.🙂Bo chociaż jestem na wózku.To lubię robić coś w ogródku.I mieć satysfakcję z tego,że coś zrobiłam sama.A potem z dumą patrzeć na efekty Swojej pracy.😉

Fotografia

Fotografia bardzo Mnie interesuje.Lubię fotografować przyrodę i to co według Mnie jest warte uwagi.😉Uważam,że zdjęcia pozowane nie mają w sobie tyle piękna.Bo to nie jest naturalne tylko wymuszone😥I nie posiada wewnętrznego uroku.

Rozwiązywanie krzyżówek

Rozwiązywanie krzyżówek to jest moja pasja.Dzięki temu wzbogacam Swoje słownictwo.I zmuszam Swój mózg do pracy.Bo przecież nieużywany organ zanika.Warto o tym pamiętać😉Dyslekcji i dysortografi to może za bardzo nie poprawi.Ale na pewno w niczym nie zaszkodzi.

Ciekawi Mnie

Ciekawi Mnie też to co Mi przynosi korzyść i czegoś Mnie uczy.Bo ja nie lubię marnować czasu bezproduktywnie.Szukając materiału do opisania na tej stonie.Poszerzam Swoją wiedzę i się rozwijam.A to na pewno nie jest na rękę Moim wrrogom.Bo oni chcieliby widzieć Mnie w zakładzie zamkniętym.Nie doczekają się tego nigdy.🙂😀I to ich właśnie tak boli.

Lubię siatkówkę

Lubię oglądać siatkówkę.Jak patrzę na Małgorzatę Glinkę to jestem dla niej pełna podziwu.Ta dyscyplina sportu jest dla Mnie najbardziej czystą grą.Czasami się zastanawiam skąd w ludziach jest tyle agresji?A tu widziałam tylko rywalizację.

Piłka ręczna

Piłka ręczna to kolejna dyscyplina,która Mnie interesuje.Jest ona dużo bardziej bru`talna od siatkówki.Ale jak grają Nasi to nie opuszczę żadnego meczu.Bo przecież w czaie walki podtrzebują oni wsparcia od kibiców.🙂Należy też pamiętać o tym,że sportowcy nie są robotami i też mogą mieć gorsze dni.

Pływanie

Pływanie to kolejna dyscyplina sportu,na którą lubię patrzeć.W wodzie człowiek odnajduje spokój,bo jest wtedy rozluźniony.Takie są Moje obserwacje.A państwo co o tym sądzą?Ja uważam,że woda ma bardzo dobry wpływ na ludzki organizm.

Jazda konna

Jazda konna,to kolejna dyscyplina sporu,na którą bardzo lubię patrzeć.Zaskakuje Mnie mądrość wielu zwierząt.One nie raz uratowały życie człowiekowi.A jazda konna jest dla Mnie bardzo dostojna.W tej dyscyplinie nie widziałam jeszcze żadnej zawiści.

Narciarstwo

Narciarstwo to kolejna dziedzina sportu,która Mnie bardzo fascynuje.Staram się być zawsze na czasie.I nie opuszczać niczego gdzie występują Nasi sportowcy.🙂Cieszę ze wszystkich sukcesów.I nigdy ich nie potępiam za jakieś niepowodzenie.Bo wiem,że dla nich to duży wysiłek.I pamiętam o tym,że oni są cyborgami.Więc też mają prawo do gorszych dni.A na Swój sukces,który i Nas cieszy pracują praktycznie przez cały rok.

Kajakarstwo

Kajakarstwo to kolejna dziedzina sportu,która Mnie bardzo fascynuje.Lubię patrzeć jak zawodnicy pięknie przepływają wyznaczony szlak.Może to też dlatego,że bardzo kocham wodę i wszystko co jest z nią związane.Chociaż nie miałam zbyt wielu okazji,by w niej przebywać.A pomaga ona bardzo w rehabilitacji.

Lekkoatletyka

Lekkoatletykato są różne dziedziny sportu,którymi Małgosia się interesuje.Imponuje Mi to z jakim zapałem Polacy walczą o medale.Szkoda,że tak mało ludzi potrafi to docenić.I przy byle pretekście potępią Naszych sportowców.Ciekawe tylko,czy sami potrafiliby osiągnąć to co oni.

Piłka ręczna

Piłka ręczna to kolejna dziedzina sportu,która Mnie interesuje.Ciekawi Mnie to czy ta waleczność,którą możemy zaobserwować na boisku podczas meczu jest też powiązane z agresywnością w życiu codziennym? Czy ktoś z Was wie ile trwa taki trening?I jak on wygląda?