U Krysi i józefa

spotkanie przy obiedzie

Wspomnienia

To ja z mężem Ryszardem i masażystą Ignacym na spotkaniu w Galaksy

U Babci

Jak się chce to o wszystkich się pamięta i wszędzie się dojdzie

Wieczorek w DPS-IE w Szczecinie

Pomimo niepełnosprawności nie myślę tylko o sobie jak widać.

To nie miasto Szczecin

To nie miasto Szczecin budzi złe wspomnienia.Tylko ludzie,od których zaznałam w Swoim życiu dużo przykrości.😥To rodzina ciągle Mi powtarzała,że na nic nie zasługuje.Że ludzie robią coś dla Mnie z litości.Bo jestem kaleką.A jak widzieli,że ktoś cieszy z Moich sukcesów to się z tego śmiali.Ciekawa jestem,która osoba co Mnie tak oczerniała w komentarzach dałaby radę znieść coś takiego?Wiem,że to pytanie pozostanie bez odpowiedzi.Bo jest po prostu za trudne.

Ciocia Marysia

Facet ukradł

Facet ukradł w restauracji puszkę z pieniędzmi,które były zbierane na perację pewnej dziewcznki.Jak złodziej to usłyszał w telewizji to oddał puszkę.I dołożył jeszcze 2500zl. Czy to oznacza,że ruszyło Go sumienie.O tej historii usłyszałam w radiu hit.

U cioci Marysi w Domu

Tak było w 2014 roku

W sobote

W sobotę miałam przynusowy wyjazd do Szczecina.Bo zmarła Mi ciocia,którą bardzo lubiłam.I chciałam ją godnie porzegnać.😥Niektórzy się dziwili,że chciało Mi się jechać taki kawał drogi.A ja zrobiłam to co dyktowało mi Moje ❤

Czy takie coś powinno mieć miejsce?

Czy takie coś powinno mieć miejsce? Mój tata Krzysztof Glinka na cmentarzu zapytał Mnie o coś takiego:Opłacało Ci się przyjeżdżać taki kawał?A przecież to jest tylko dobra wola ludzi,czy chcą przyjechać na czyjś pogrzeb czy nie.Jakbym nie miała noclegu to bym nie pojechała.I myślę,że Kasia Nowicka Moja kuzynka by to zrozumiała.

Spotkanie z Tomkiem i Jego rodziną

Spotkanie z Tomkiem i Jego rodziną było bardzo miłe.Uważam,że dobrze wychowują swoje dzieci.Pytanie tylko czemu jeden rodzic to potrafi,a drugi już nie.Przecież takie pozwalanie na wszystko prowadzi do złego.

Bardzo miłe powitanie

Bardzo miłe powitanie😥Po kilkuletnim niewidzeniu się mój tata i brat potraktowali Mnie jak trędowatą.Nie przywitali się.Nie zapytali jak się czuję.Tylko mierzyli od góry do dołu.😠Czy według was to było odpowiednie zachowanie?