Poznałam tutaj

Poznałam tutaj pana,który kiedyś ternował lekkoatletykę.To jest bardzo miły człowiek.Z rozmowy z nim wywnioskowałam,że dla niego liczy sie wnętrze drugiego człowieka,a nie jego wygląd.Ten pan uważa,że wszyscy możemy się siebie dużo nauczyć.I każdemu powinno się dać szansę.A nie od razu go skreślać. Czemu jeden porafi tak myśleć,a drugi już nie?

Coraz lepiej

Coraz lepiej chodzę w poręczach. Teraz już wiem,że ciężka praca się opłaca.I nie wolno się poddawać. Nawet jeśli czasem przychodzi kryzys. Trzeba jednak pamiętać o tym,aby się nie przetrenować,Bo wtedy można zaprzepaścić cała pracę.

Bez żadnej przerwy

Bez żadadnej przerwy poszłam 4 razy w poręczach.A to oznacza,że Moje nogi są już dużo silniejsze.I będę mogła już nie długo samodzielnie poruszać się po domu na nogach.Więc będę jeszcze bardziej samodzielna.

Małymi krokami,ale do przodu

Małymi krokami,ale do przodu.Podczas ostanich ćwiczeń zauważyłam, że mój orgnizm jest dużo silniejszy niż kiedyś.Przykurcz w kolanach się zmniejszył.A to Mi daje dużo radości.🙂I ułatwia życie oraz samodzielne funkcjonowanie.

Rehabilitacja tutaj

Rehabilitacja tutaj jest naprawdę bardzo dobra.Rehabilitanci do wszystkich pacjentów podchodzą z ❤. Widać,że maja spore doświadczenie. Ale to od nas zależy jakie duże będą rehabilitacji.Czy ze chcemy z nimi współpracować.Oni sami cudów nie dokonają,

Ubrałam

Ubrałam sama skarptkę.A to oznacza, że jestem już dużo sprawniejsza.I nie długo nie będę już w potrzebowała,aż tyle pomocy co teraz.To dopinguje do walki.I utwierdza w tym,że jak się chce to można naprawdę dużo osiagnąć.😉

Skok do wody

Skok do wody niestety nie zawsze się opłaca.Przywieziono na Barską chłopaka,który po takim skoku niestety nie może nic sam koło siebie zrobić. Muszą go nawet karmić.😥A na rehabilitację w Bydgoszczy czekał 2 lata.Dlaczego w Polsce dzieją sie takie rzeczy?Dobre jest tylko to,że tu na Barskiej są dobrzy fachwcy i jak będzie z nimi współpracował to może coś zmieni na lepsze.

W szpitalu na Barskiej

W szpitalu na Barskiej we Włocławku spotkałam się z dużą życzliwością personelu i pacjentów.Jestem zadowolona z tego udało Mi się osiągnąć dzięki rehabilitacji w tym szpitalu.Efekty tego dostrzegam każdego dnia.🙂Tutaj można napradę dużo osiągnąć.Tylko trzeba chcieć wierzyć i współpracować.

Drugie miejsce

Drugie miejsce w Kraju ma szpital Barska we Włocławku.Czytałam o tym w internecie i słyszałam od ludzi.Jakoś wcale Mnie to nie dziwi.Ponieważ rehabilitacje prowadzą na bardzo wysokim poziomie.Ja zawsze wychodzę stamtąd sprawniejsza.Dostrzegają to też inni.🙂

Dochodząca rehabilitacja

Dochodząca rehabilitacja zaczęła się we wtorek.Czuję się po niej dużo lepiej.Jest Mi nawet łatwiej stawiać kroki jak idę.🙂

Mam robione

Mam robione kroterapia pole magnetyczne i 5 ćwiczeń na sali gimnastycznej.Czuje się potym dużo lepiej.Tylko nie wiem dlaczego po powrocie do domu jestem taka senna?

Sama

Sama weszłam z wózka na łóżko rehabilitacyjne.A Moje nogi nie stawiają już takiego oporu podczas ćwiczeń.🙂

Już ostani dzień rehabilitacji

Już ostani dzień rehabilitacji. Jestem bardzo zadowolona z efektów jakie osiagnęłam.Bo czuje się tereraz dużo lepiej.Mam nadzieje,że już nie długo napiszę Wam chodzę samodzielnie.🙂

Od 7 maja

Od 7-go maja przebywam po raz kolejny w szpitalu na Barskiej.Mam nadzieje,że i tym razem uda mi się osiągnąć wiele postępów.

Czy to jest normalme

Czy to jest normalne,że lekarz straszy pacjenta amputacją stóp wiedząc o tym jak on walczy o chodzenie?I widząc jego postępy.Czy lekarz ma prawo kierować się sympatią,czy antypatią do kogokolwiek?

Miałam robione tym razem

Miałam robione tym razem laser na stopy.Wirówkę na ręcę.Rotor na ręce. Oraz ćwiczenia na łóżku.Czuje się po tych zabiegach dużo lepiej.Szkoda tylko tylko,że tak mało lekarze wierzy w to,że Moją chorobę też można pokonać.

Po skończonej rehabilitacji

Po skończonej rehabilitacji czuje się naprawdę dużo lepiej szkoda tylko,że nie dano Mi szansy na uzyskanie jeszcze większych efektów.Ciekawe czym się kieruje taki lekarz,który uważa,że pacent z chorobą trwałą ma mniejsze szanse na uzyskanie poprawy zdrowia od tego,który jest po wypadku lub udarze?Bo ja zawsze myślałam,że to jest w dużej mierze zależne od tego,czy pacjent będzie wpółpracował z rehabilitantantem.I wierzył w to,że poprwa nastąpi!

Od 26-czerwca

Od 26-go czerwca rozpoczełam kolejną rechabilitacje dochodzącą.I mam nadzieje,że po jej zakończeniu będę jeszcze sprawniejsza niż była,

Miałam robine

Miałam robionę pole magnetyczne laser i 4 ćwiczenia na łóku.Czuję się potym dużo lepiej.I nie rozumiem dlaczego nie którzy rehabilitancji mówią,że jakiś zabieg według nich w Moim przypadku nie ma sensu.Czy oni mają lepszą więdzę od lekarza?

Chociaż

Chociaż jestem bardzo zadowolona z rehabilitacji w tym szpitalu bo były duże efekty.Ale jest mi przykro,że zostawia się człowieka,który chce walczyć o zdrowie i życie w trudnej sytuacji pozostawia się samemu sobie.I utrudnia się mu dostęp do rehabilitacji.Czy tak powinien postępować lekarz?