Jak tutaj sobie coś planować

Jak tutaj sobie coś planować?Kiedy jest się osobą niepełnosprawną i jest się od kogoś zależnym.Przecież opiekun zawsze Ci powie że musi być tak jak on chce.Albo ktoś z urzędu.Wiem co mówię bo sama tego doświaczam.

Czemu ocenia się

Czemu ocenia się nas niepełnosprawnych powypowiedziach czy zachowaniu?Czy osoby zdrowe są takie idealne we wszystkim co robią?

Teraz

Teraz słucham nabożeństw od protestantów.I dzięki temu jestem dużo spokojnieniejsza.Bo wiem że Bóg jest zawsze blisko mnie.

Grażnka

Grażnka osoba która pomagała mi ogrnąć w domu.Miałam ją z opieki.Jest bardzo miła.Dziwi mnie tylko że opieka pomaga dopiero jak się stanie jakaś tragedia u kogos.

Marysia

Marysia jest fajną opiekunką.Dużo się śmiejemy jak przychodzi.Jestem bardzo zadowolono z jej pomocy.Oby takich ludzi w moim życiu nie zabrakło.🙂

Poraz kolejny

Poraz kolejny przekonałam się o tym jak ludzie potrafią nakładać maski.Najpierw ktoś ci oferuje Ci pomoc.A potem wierdzi że jesteś wyrachowana i beszczelna.😠Czemu ludzie tak sie zachowują?Czy życie w zgodzie to jest aprawdę problem?